Новини

Підсумкове засідання атестаційної комісії

28 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Державного навчального закладу «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». 10 педагогічних працівників нашого навчального закладу отримали гідну оцінку своєї професійної діяльності та мотивацію для подальшого розвитку, адже педагог залишається педагогом доти, поки навчається сам.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати.

 

Засідання педагогічної ради

Згідно з річним планом роботи Центру 27 березня 2024 року відбулось чергове засідання педагогічної ради навчального закладу. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, т.в.о. директора Центру, Станіслав Т.Г., запропонував до схвалення Стратегічний план розвитку закладу на період до 2027 року. Заступник директора з навчальної роботи Тютюнник О.О. висвітлив питання вивчення стану викладання курсу «Природничі науки» та запропонував схвалити результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу. Методистки Центру Грабовська Л.В. та Цвіркун С.М. презентували кращий педагогічний досвід педагогів, що атестуються у 2023-2024 навчальному році.



З 18 по 22 березня 2024 року у нашому Центрі проходив Тиждень професій громадського харчування. Він був насичений подіями, емоціями, здобутками. Подяка педагогиням, членкиням профільної методичної комісії на чолі з Одюшиною Л.В.



ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інститут професійної освіти НАПН України за сприяння директорату професійної освіти та директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс «Планета ІТ». Мета конкурсу – залучення педагогічних працівників до опанування сучасними цифровими технологіями, розроблення та використання цифрових засобів навчання у професійній підготовці майбутніх фахівців, забезпечення закладів освіти сучасними навчально-методичними матеріалами та створення інноваційної контент-бібліотеки електронних освітніх матеріалів і ресурсів.
 Конкурс проводиться з 26.02.2024 р. до 15.05.2024 р. Термін подання заявки на участь у Конкурсі та конкурсних матеріалів – не пізніше 15.05.2024 р.
Для участі у конкурсі необхідно пройти онлайн реєстрацію за покликанням
Детальна інформація подана на сайті Інституту професійної освіти НАПН України за покликанням https://ivet.edu.ua/planeta-it/

Згідно з річним планом роботи Центру з 19 по 23 лютого у нашому закладі було проведено Тиждень загальноосвітніх дисциплін. Розклад тижня був насиченим, цікавим, проводились різноманітні, різнопланові заходи: виховні години, вікторини, ігри, флешмоби. І здобувачам освіти, і працівникам було цікаво та пізнавально. Подяка голові методичної комісії Жмак А.А. та усім педагогам – членам методичної комісії за гарну організацію та проведення тематичного тижня.

Проект змін до Положення про атестацію педагогічних працівників

31 січня відбулось засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін. Робота була продуктивною та творчою! Викладачка української мови та літератури Наталя Осадчук ділилась досвідом використання педагогічної технології критичного мислення. Велике зацікавлення у викладачів викликало складання сенканів, запропоноване доповідачкою. Голова методичної комісії Антоніна Жмак анонсувала проведення Тижня загальноосвітніх дисциплін, всі присутні активно долучилися до планування заходів у межах тижня. Буде цікаво і здобувачам освіти, і працівникам!


 Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить 14 дистанційну сесію «STEM-школа – 2024» за наступним планом  

29.02.2024 – видача сертифікатів спікерам, слухачам: за результатами успішного виконання підсумкового тестування (80% правильних відповідей) на 15 академічних годин (0,5 ETSC): сертифікати автоматично завантажуються в особистий кабінет.

Завдяки використанню принципів універсального дизайну, бар’єри, які є в навчальному процесі в закладі освіти можуть бути зведені до мінімуму. УДН робить навчальний процес доступним для всіх, допомагає здобувачам освіти покращувати свої знання, розкривати здібності, різноманітність стає нормою, а не чимось особливим, зменшується професійне вигорання педагогів, освітній заклад стає відкритим для всіх і кожного.

Саме темі застосування універсального дизайну навчання були присвячені педагогічні читання у нашому Центрі. Методистка Центру Грабовська Л.В. познайомила присутніх з особливостями цієї стратегії навчання, а присутні педагоги мали змогу поділитися досвідом використання елементів УДН під час навчальних занять.


З 1 по 5 січня у нашому Центрі були проведені підсумкові засідання методичних комісій професійного та загальноосвітнього спрямування. Голови методичних комісій проаналізували роботу у І семестрі, педагоги поділились досвідом з питань ефективної організації освітнього процесу у реаліях воєнного стану, були скориговані плани на ІІ семестр. 






У 2024 році Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у рамках Національного проекту фінансової грамотності пропонує проведення просвітніх заходів для учителів закладів загального середнього освіти, професійно-технічного освіти освітній курс "Фінансова грамотність". Тривалість тренінгу – 6 академічних годин. Навчання триватиме три дні по 2 години. За результатами навчання передбачається отримання сертифікату від Фонду на 6 годин. З метою планування участі педагогів у навчанні прохання до 27 грудня 2023 року  заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/xeTuZfLmSgeP4b4T6

Згідно з річним планом роботи, з 18 по 22 грудня 2023 року у нашому Центрі проходила Тиждень професій швейного виробництва. Голова методичної комісії Мовчан І.Д. та членкіні Стопа Т.В., Кононенко І.І., Корзун Н.О., Шатковська О.С. організували та провели цілу низку цікавих заходів, що дали змогу познайомитися з особливостями професій, українськими традиціями. Неділя мала більш практичне спрямування, було проведено багато майстер класів. У ці дні працював ярмарк «Кравці для ЗСУ», зібрані кошти будуть направлені на потреби наших захисників. Завдяки всім, хто долучився до заходів! Неділя завершилася, але приємні спогади залишатимуться ще надовго. Все буде Україна!

21 грудня 2023 року відбулася поетапна атестація здобувачів освіти 21 групи за професією машиніста ПЗМ. вихованці майстрині виробничого навчання грінчук в.м. продемонстрували гарний рівень підготовки та здобули 4 робітничий розряд. практику учні проходили на тов "Понінківська картонно-бумажна фабрика україна".

20 грудня 2023 року майстриня виробничого навчання Багінська В.Й. провела відкритий урок по темі «Спосіб заправлення птиці» Урок пройшов на достатньому методичному рівні за традиційною схемою. Під час уроку здобувачі освіти навчилися новим прийомам праці та продемонстрували вже набуті.



24 листопада 2023 року у нашому Центрі відбулася поетапна атестація з професії кухарів у 32 групі. Здобувачі освіти змогли здобути 4 розряд зі своєї майбутньої професії. Надалі вони навчатимуться професії офіціанта.


23 листопада 2023 року відбулася поетапна атестація здобувачів освіти 37 групи. Майбутні кваліфіковані робітники захищали 3 розряд з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій. Атестація відбулася успішно.


Інститутом професійного освіти НАПН України розроблено комплекс самоосвітніх тренінгових зайняття із застосування цифрових технологій в освітньому процесі для педагогічних працівників закладів професійного (професійно-технічного) освіти.

Ознайомитись із системою тренінгових зайняти можна за покликанням: https://ivet.edu.ua/laboratoriya-elektronnyh-navchalnyh/elektronnyjresurs/kompleks-samoosvitnih-treningiv

13 листопада 2023 року завершено навчання на платформі едеру, курс "цифровий учитель". навчання було цікавим та корисним! рекомендую всім освітянам!

8 листопада 2023 року майстер виробничого навчання Крижановська Ю.В. провела відкритий урок на тему "Обробка риби та розбирання її на філе" Під час уроку здобувачі освіти 12 групи мали змогу навчитися обробляти рибу, а також продемонструвати набуті на попередньому уроці прийоми праці. Тепер кожен першокурсник-кухар уміє обробляти рибу!




01 листопада 2023 року відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Стопі Т.В. На уроці здобувачки освіти 3 курсу удосконалили свої уміння щодо обробки верхнього зрізу спідниці пришивним поясом. Майстриня широко використала інтерактивні методи перевірки здобутих знань, було багато наочності, що допомогло дівчатам краще виконувати швацькі роботи.



31.10.2023 року у нашому Центрі відбулось чергове засідання педагогічної ради. Під час засідання педагоги розглянули ряд питань, зокрема, допуск учнів 28 групи до державної кваліфікаційної атестації, затвердження кандидатур випускників, які заслуговують на диплом з відзнакою  - доповідач заступниця директора з навчально-виробничої роботи Герасимчук А.В. Тютюнник О.О. – заступник директора з навчальної роботи ознайомив педагогічний колектив з результатами анкетування здобувачів освіти в рамках проведення самоаналізу внутрішньої системи якості освіти. Про нагальні питання охорони праці проінформувала присутніх Рубєж Т.В. – інспектор з охорони праці. 



27 жовтня було проведено засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання електротехнічних професій та професій папероробного виробництва. На засіданні розглядались питання налагодження зв’язків зі соціальними партнерами щодо працевлаштування випускників, порядку складання навчально-плануючої документації. Методистка центру, Грабовська Л.В., ознайомила присутніх зі змінами в атестації педагогічних працівників. Викладачка охорони праці Рубєж Т.В., розповіла про участь в засіданні обласної фахової секції, проанонсувала необхідність створення нового освітнього стандарту з професії машиніст папероробної (картоноробної) машини (сіткар) на компетентнісно-модульній основі. Бібліотекарка Центру, Богуш М.Ю., презентувала нову навчальну літературу з електротехнічних професій та охорони праці. Також пройшло обговорення уроку виробничого навчання, який провела Грінчук В.М. зі своїми здобувачами освіти 21 групи.



26 жовтня відбулось засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін. Під час засідання педагоги розглянули ряд питань, а саме: хід підготовки матеріалів підсумкового оцінювання, аналіз стану комплексно-методичного забезпечення предметів загальноосвітньої підготовки. Викладачка математики Левчук О.С. презентувала власний досвід роботи з використання елементів STEM-освіти на уроках математики. Учасники засідання обмінялися лайфхаками щодо професійного спрямування уроків.



17 жовтня відбулось засідання методичної комісії професій громадського харчування. На зібранні були розглянуті та затверджені ряд документів, педагоги ознайомились з методичними рекомендаціями «Розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання за державними освітніми стандартами на основі модульно-компетентнісного підходу» напрацьованими НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. Жваво пройшло обговорення відкритого уроку виробничого навчання, який провела майстриня виробничого навчання Сочинська І.В. зі здобувачами освіти 22 групи.

На засіданні були присутні т.в.о. директора Центру Станіслав Т.Г., заступник директора Волкова Т.Г., методистка Центру Грабовська Л.В.


19-20 жовтня 2023 року  у м.Хмельницький проходила у змішаному форматі ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи». До роботи конференції долучились методистка Центру Л.В. Грабовська та викладач професійно-теоретичної підготовки В.П.Одюшин. Тези учасників будуть опубліковані у електронному збірнику заходу.








11 жовтня методистка Центру Грабовська Л.В. провела нараду з головами методичних комісій. Основними питаннями наради були: якісне наповнення змісту сайту закладу, корекція графіку проведення відкритих уроків. Розглянуто аспект подальшої роботи з педагогами, що атестуються, потрібно надати їм необхідну методичну допомогу, за необхідності провести індивідуальні консультації.

06 жовтня у нашому Центрі відбулось засідання атестаційної комісії, на якому було затверджено список педагогічних працівників, що підлягають черговій атестації. Також члени атестаційної комісії розглянули та схвалили плани роботи, заходи атестаційної комісії. На засіданні було визначено терміни подачі документів педагогами та адресу електронної скриньки. Починаємо працювати за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників.

28.09.2023 року на базі Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся науково-практичний вебінар "Кращі практики державно-приватного партнерства у країнах Європейського Союзу". Захід допоміг отримати нову корисну інформацію, щодо організації професійного навчання у країнах Європи, зокрема у царині державно-приватного партнерства.


Перелік нормативно-правових документів щодо організованого  початку 2023-2024 навчального року https://docs.google.com/document/d/10aqXBd5Pog4DjTxdzVEKC7Vqx_G9tRPA/edit?usp=sharing&ouid=105539966673506921487&rtpof=true&sd=true

Тематичні матеріали до ІV Міжнародного уроку доброти, який відбудеться 4-11 жовтня 2023 року - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/29063 . 


П
роведення Всеукраїнського вебінару! 18 жовтня 2023 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області буде проведено Всеукраїнський вебінар на тему «Формування професійних компетентностей здобувачів освіти під час вивчення загальноосвітніх дисциплін». Запрошуються до участі педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти (з отриманням спікерами сертифікатів). Бажаючим взяти участь у заході пропонується до 06 жовтня 2023 року заповнити заявку за Google формою, яка розміщена за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3ts-zFjqIqJs8Z8qwdVStYAOj0XINLXKNe5-1E6ZXhMkjg/viewform?usp=sf_link Реєстрація обов’язкова тільки для спікерів.

Шановні колеги! Інститут  професійної освіти НАПН України запрошує взяти  участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Кращі практики державно-приватного партнерства у країнах Європейського Союзу», який відбудеться 28 вересня 2023 року. До участі у вебінарі запрошуються керівники, методисти  та викладачі закладів професійної (професійно-технічної) як доповідачі (надається електронний сертифікат, 12 годин/0,4 кредита) або слухачі та учасники обговорення. Увага, для участі у заході необхідно до 27 вересня 2023 року заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://forms.gle/r8JqJzfza3RXceGY7.

19 та 20 вересня 2023  року у нашому Центрі відбулись засідання методичних комісій викладачів та майстрів виробничого навчання професій будівництва та громадського харчування. Педагоги обговорювали плани роботи, розглядали відповідну документацію. Одним із питань було ознайомлення з  Положенням про атестацію педагогічних працівників, яке вступило в дію з 1 вересня 2023 року.

19.09.2023 року. З 1 вересня 2023 року вступило в дію Положення про атестацію педагогічних працівників. Ознайомитись з нормативним документом можна перейшовши за посиланням https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-atestaciyu-pedagogichnih-pracivnikiv



20.10.2021 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 1077 «Про затвердження Державного стандарту професійної (професійно-технічної) освіти». Ознайомитись з документом можна перейшовши за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1077-2021-%D0%BF#Text

Інформаційно-просвітницький захід «Успішна молодь – успішна громада»



17 вересня 2021 року фахівцями Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами на території Центру було проведено виїзний інформаційно- просвітницький захід "Успішна молодь – успішна громада" для мешканців м.Полонного.
Під час заходу було організовано роботу локацій: "Твій професійний вибір", "Твій шанс", "Твоя робота та кар'єра", "Твоє право".
Фахівці Полонської районної філії Хмельницького ОЦЗ поінформували учасників заходу щодо послуг та можливостей служби зайнятості, стану ринку праці, користування онлайн сервісами служби зайнятості (сайт, електронний кабінет, електронна черга, освітній портал), сайтів з пошуку роботи.
Для усіх бажаючих проводилося експерс-тестування з метою визначення професійних нахилів та сфер професійної діяльності. Надавалися консультації щодо складання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем, користуванням платформами для навчання та саморозвитку. Презентували роботу місцевих підприєств та їх вакансії, учасники мали змогу поспілкуватися з представником КП ПМР "Благоустрій".
Головний спеціаліст відділу "Полонське бюро правової допомоги" Шепетівського МЦНБВПД Оксана Рибак розповіла про можливості отримання правової допомоги та закликала відстоювати порушені права.
Присутні брали активну участь у спілкуванні з фахівцями центру зайнятості та гостями. Усім відвідувачам були запропоновані інформаційно-довідкові матеріали.
 

вітаємо наших педагогів!

«ПЛАНЕТА IT» – це щорічний Всеукраїнський конкурс для педагогічних працівників професійно-технічної освіти на кращий електронний освітній ресурс, який проводить Інститут ПТО НАПН України за сприяння Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України для забезпечення закладів професійно-технічної освіти сучасними навчально-методичними матеріалами, створення сучасної інноваційної електронної бібліотеки та впровадження їх у процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

У цьому році 3 педагогів нашого Центру були учасниками конкурсу: Одюшина Л.В. та Сочинська І.В. стали лауреатами, а Одюшин В.П. – переможцем (Диплом ІІ ступеня) у номінації «Електронні підручники, посібники, практикуми».

Вітаємо творчих педагогів та бажаємо нових досягнень!





 






З 25 січня 2021 року здобувачі освіти за професією кухар, офіціант опановують професійні навички в оновленій майстерні.



Вітаємо переможців обласного конкурсу комплексно-методичного забезпечення предметів професійної підготовки!

Номінація сучасний навчальний посібник:

1.     Одюшин В.П. – Диплом І ступеня;

2.     Бабич Л.А. – Диплом І ступеня;

3.     Тютюнник О.О. – Диплом ІІ ступеня;

4.     Плакса В.В. – Диплом ІІ ступеня;

5.     Натальчук Ю.І. – Диплом ІІ ступеня;

6.     Цвіркун С.М. – Диплом ІІ ступеня.

Номінація «Електронний навчальний посібник, ресурс»:

1.     Одюшина Л.В. – Диплом І ступеня;

2.     Сочинська І.В. – Диплом І ступеня;

3.     Рубєж Т.В. – Диплом ІІІ ступеня.

Номінація «Освітній веб-сайт, блог педагога»

1.     Богуш І.Л. – Диплом ІІ ступеня.


Підсумки роботи педагогів Центру у 2020 році

Участь здобувачів освіти Центру в масових заходах

№ зп

Назва заходу

ПІБ учня

ПІБ викладача,

майстра

Результативність

 

Обласні олімпіади

 

 

 

1

Математика

Левчук Ілля

Левчук О.С.

Диплом І ступеня

2

Іноземна мова

Смірнова Анастасія

Багінська Н.Г.

Диплом ІІІ ступеня

3

ІсторіяУкраїни

Бородій Тетяна

Одюшин В.П.

Диплом ІІ ступеня

4

Природничі науки

Левчук Ілля

Левчук О.С.

Диплом І ступеня

5

ІІІ етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

Калігоренко Лілія

Осадчук Н.Л.

Диплом ІІІ ступеня

6

Обласний конкурс на кращу творчу роботу серед учнів ЗП(ПТ)О

Багінський Дмитро

Одюшин В.П., Ярошенко С.Д., Андрушко І.О.

Перемога у номінації «Опоряджувальні професії»(Наказ Департаменту освіти і науки №177-од від 15.07.2020 року)

Кодлубовська Яна

Рубєж Т.В., Бабич Л.А.

Перемога у номінації з професії «Машиніст гофрувального агрегата»(Наказ Департаменту освіти і науки №177-од від 15.07.2020 року)

Чуб Олександр

Трояк В.В.

Перемога у номінації з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»(Наказ Департаменту освіти і науки №177-од від 15.07.2020 року)

7

Обласний заочний конкурс бізнес-проєктів серед учнів закладів професійної(професійно-технічної) освіти «Живи і працюй на Хмельниччині»

Бобрівник Тарас, Гаманчук Олександр

Герасимчук А.В., Сосуля Л.В.

Перемога в районному етапі, Грамота Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, цінні подарунки, ІІ місце  в обласному етапі.

8

Обласна виставка декоративно-прикладного мистецтва «Рай розвився, син Божий народився» серед учнів та працівників ЗПО

Група учнів

Степанчук С.С.

Кононенко І.І.

2 Дипломи ІІ ступеня, номінації «Різдвяна витинанка», «Новорічна композиція»

9

Обласнийзаочний конкурс молодіжних газет «Нова преса»

Група учнів

Кононенко І.І.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Стінна газета»

10

Обласний конкурс мультимедійних проектів «Це наша Україна»

Сторожишин Богдан

Богуш І.Л.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Моя професія і карантин»

11

Обласний конкурс КВК «Проффест»

Група учнів

Одюшин В.П.

Диплом ІІ ступеня

12

Обласний конкурс читців серед учнів ЗПО «Шевченко з нами»

Баталова Альона

Рибчинська О.В.

Подяка за участь

13

Обласна виставка-конкурс «Диво-писанка»

Группа учнів

Степанчук С.С.

Подяка за участь

 

14

Обласний заочний конкурс серед учениць ЗПО «Омріяна юність»

Кудланова Анна

Богуш І.Л.. Бейгер Т.В.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Моя професія – моє майбутнє»

15

Обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Група учнів

Кононенко І.І.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Краща поробка»

16

Обласний конкурс «Поетичний зорепад»

 

Осадчук Н.Л.

Подяка за участь

17

Обласний конкурс української патріотичної пісні серед учнів ЗП(ПТ)О «Співоче Поділля»

Прокопчук Володимир

Гуцол І.А.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Солісти-вокалісти» (Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 03.12.2020 року №272-од)

18

Обласний конкурс серед працівників ЗП(ПТ)О «Пісенний вернісаж»

Гурт «Червона калина»

Гуцол І.А.

Подяка за участь » (Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 03.12.2020 року №274-од)

19

Обласний конкурс проєктів з предмета «Охорона праці» серед здобувачів ЗП(ПТ)О «Охорона праці на захисті життя»

Седько Іван

Цвіркун С.М.

Диплом ІІІ ступеня у напрямі «Безпека праці в професії»

20

Обласний конкурс «Охорона праці очима дітей»

Седько Іван

Цвіркун С.М.

 

 

Забезпечено участь педагогічних працівників Центру у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях (4 учасники); проблемних, навчальних вебінарах (8 осіб);

№ з/п

Назва заходу

ПІБ учасника

Тема виступу

1.

Участь у проведенні засідання обласної фахової секції заступників директорів з навчальної роботи

Одюшин В.П., викладач історії

Формування ключових компетентностей на уроках історії 

2.

Участь в проведенні обласного семінару для заступників директорів з методичної роботи та методистів

Грабовська Л.В., методист, Одюшин В.П., викладач ПТП

Участь педагогів   ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»  у заходах змагальницького характеру як засіб підвищення професійного розвитку педагогів

 

3.

Участь у вебінарі для заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів та голів методичних комісій професійної підготовки ЗП(ПТ)О

Одюшин В.П., викладач ПТП, голова МК

Досвід впровадження дистанційного навчання у підготовку кваліфкованих працівників деревообробних та будівельних професій

 

4.

Участь у вебінарі заступників директорів з навчальної роботи

Тютюнник О.О., заступник директора з НР

Зворотній зв'язок у дистанційному навчанні

5.

Участь у вебінарі для ІПП електрорадіотехнічних професій

Плакса В.В., майстер в/н, викладач ПТП, Богуш І.Л., майстер в/н, викладач ПТП

Особливості організації дистанційного навчання у ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

 

6.

Вебінар у межах засідання обласної фахової секції викладачів охорони праці

Рубєж Т.М., викладач

Пріоритетні напрями розвитку працеохоронної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

7.

Участь у проведенні засідання обласної  фахової секції ІПП сільськогосподарських професій

Дехтярук Ю.М. майстер практичного водіння

«Створення сучасного  дидактичного забезпечення з професії - запорука якості освіти»

 

Участь педагогів в обласних, всеукраїнських, міжнародних   заходах змагальницького характеру

№ з/п

Назва заходу

ПІБ учасника

Результативність

1.

Участь в обласному конкурсі матеріалів КМЗ з предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

Одюшин В.П.

Перемога у номінації «Історія України»

Бадрак С.В.

Перемога у номінації «Природничі науки»

Жмак А.А.

Перемога у номінації «Природничі науки»

Бейгер Т.В.

Перемога у номінації «Іноземна мова»

2.

Обласний конкурс на кращий сайт навчальноо закладу

Тютюнник О.О.

Диплом ІІ ступеня (Наказ Департаменту освіти і науки №154-од від 11.06.2020 року)

 

Тиждень професії "Соціальний парцівник. Молодша медична сестра по догляду за хворими"

Відповідно до річного плану роботи навчального закладу з 10 по 14 грудня було проведено тиждень професій соціального працівника та молодшої медичної сестри по догляду за хворими.
У понеділок, 10 грудня, у центрі відбулась виставка творчих робіт учнів та педагогів.
12 грудня майстер виробничого навчання Євчук Н.В. провела майстер-клас по приготуванню вареників.
У четвер, 13 грудня, учні та працівники стали учасниками свята «Андріївські вечорниці». Всі присутні з задоволенням спостерігали за традиційними обрядами, пригощалися варениками та калитою.
   В останній день було підведено підсумки тижня. Усі заходи були сплановані та проведені завдяки напруженій роботі майстра виробничого навчання Євчук Н.В., викладача Сінчук Т.М. та заступника директора з виробничої роботи Герасимчук А.

Обласний семінар керівників технічної творчості

 4 грудня 2018 року на базі ДНЗ "Полонський агропромисловий центр професійної освіти" відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків технічної творчості "Застосування мультимедійних засобів у сучасній системі професійної освіти".

Тиждень професії "Кравець"

Професія «кравець» має давню історію і у всі часи вважалася почесною. Адже вдало підібраний та пошитий одяг не тільки поліпшує зовнішність людини, а й її внутрішній стан та робить її щасливішою. Нині, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Бо оригінальні, ексклюзивні речі, пошиті на замовлення, цінують завжди більш затребувані, аніж маспошив.

Ще більше дізнатись про професію швачки та кравця мали змогу учні та працівники нашого навчального закладу під час проведення тижня професій швейного виробництва, який проводився з 19 по 23 листопада.
У понеділок, 19 листопада, у центрі відбулась виставка творчих робіт учнів та педагогів та майстер-клас з виготовлення пташки щастя.


Наступного дня була проведена відкрита виховна година «Пізнай професію кравця». Під час проведення заходу присутні дізнались про історію виникнення професії, виникнення різних видів одягу. Свято закінчилось демонстрацією одягу, виготовленого учнями центру.






21 листопада майстер виробничого навчання Шатковська А.С. провела відкритий урок виробничого навчання.
                                 









У четвер, 22 листопада, учні першого курсу мали змогу взяти участь у цікавій грі «Хто проти швачок?». Переможцями гри стали учні 15 групи, електромонтерів. А всі присутні з задоволенням вболівали за гравців. Всі учасники отримали солодкі призи, за сприяння учнівського профкому. В останній день було підведено підсумки тижня. Усі заходи були сплановані та проведені завдяки напруженій роботі майстрів виробничого навчання Грабовської В.В., Шатковської А.С., Кононенко І.І., Стопи Т.В. та викладача спеціальних дисциплін Мовчан І.Д.

Проведення І етапу обласної виставки матеріалів КМЗ предметів професійної підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, з метою поширення кращого педагогічного досвіду, виявлення творчого потенціалу педагогів та підвищення рівня навчально-методичного забезпечення викладання предметів професійної підготовки в професійно-технічних навчальних закладах 08 листопада 2018 року було проведено І етап обласної виставки комплексно-методичного забезпечення предметів професійної підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки».
Експозиція виставки була цікавою та різноманітною. Аналіз поданих методичних розробок показав, що вони розроблені відповідно до змісту програм професійної підготовки, демонструють  впровадження  новітніх  виробничих  та педагогічних технологій в овітній процес.

Кращі напрацювання педагогічних працівників будуть надіслані для участі в обласному етапі виставки. Бажаємо нашим педагогам нових творчих звершень!

міжнародна конференція

12:44
СЛУХАЧІ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, МЕТОДИСТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
До проблеми професійного становлення особистості мають пряме відношення методисти професійно-технічних навчальних закладів. Адже сформована ними в навчальному закладі ефективна система методичної роботи сприяє професійному становленню як особистості педагога професійної школи, так і особистості учня. Саме тому методисти ПТНЗ – слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, побували на VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи», яка відбувалася в Хмельницькому національному університеті. 
   
Методисти ПТНЗ мали честь взяти участь у пленарних засіданнях конференції, де виступили представники польської та російської делегацій, вітчизняні науковці з таких проблемних питань, як: громадянський та компетентнісний виміри етноособистості; загальнокультурне розвиток – основа професійного становлення особистості; формування професійної педагогічної компетентності майбутніх учителів; андрагог – соціальний посередник у інформаційно-освітньому процесі дорослого людини; якість праці у контексті якості життя; проектна технологія у професійній підготовці кваліфікованих робітників; професійне самопочуття та інших.
   
У рамках конференції відбулася зустріч методистів системи ПТО Хмельниччини (слухачів курсів підвищення кваліфікації) з надзвичайно авторитетним чоловіком у професійній освіті, в наукі – доктором педагогічних наук, професором, дійсним членом НАПН України Нелією Григорівною Нічкало. Вона закликала методистів ПТНЗ, які сьогодні здійснюють і педагогічну, і методичну, і науково-дослідницьку роботу, підносити своїм трудом імідж методиста, доводити його значущість у професійній освіті. Розмова з Неллею Григорівною та представником польської делегації, доктором наук, професором Зигмунтом Вятровським додала всім неабиякого натхнення до праці творчої, подвижницької, плодотворної. 
   

Комментариев нет:

Отправить комментарий